BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zirvede Stres Attılar

Atatepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin Gezi Kolu Uludağ gezisi düzenledi. Okul öğretmenleri ve öğrencilerinin büyük ilgi gösterdiği etkinlikte beyaz cennete giden öğrenciler oldukça keyifli anlar yaşadı. 
Zirvede Stres Attılar

Okul öğretmenlerinden Ali Ates, Nevin Kara ve Hüseyin Masat´in organize ettiği ve Okul Müdür Yardımcısı Barış Yıldız’ın da katıldığı gezide hem öğretmenler hem de öğrenciler yoğun geçen dönemin ardından eğlenip, stres attılar. Muhasebe ve Finansman Alan Şefi Ali Ateş artık gelenekselleşen Uludağ gezilerinin bu yıl da çok güzel geçtiğini belirterek "Kentimizde bulunan bu güzel kış tatil cennetini öğrencilerimizin de yakından görmesini istedik" dedi. Mangal keyfinin de unutulmadığı gezinin son durağı ise Tarihi İnkaya Çınarı oldu.

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.