BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yıldız Kızlar Krosta Bursa Birincisi

Gemlik Çınar İlkokulu Yıldız Kızlar Takımı Bursa Kros Yarışmaları’nda takım halinde “BURSA BİRİNCİLİĞİ”ni alarak Türkiye Şampiyonasında ilimiz Bursa’yı temsil etmeye hak kazandı.
Yıldız Kızlar Krosta Bursa Birincisi

Okulumuzun; Semanur EREN, Dilek ÖZDEMİR, Nuriye BİLGİ, Esmanur ARDAHANLI, Kemile AKTAŞ Yıldız  Kızlar Takımı olarak Gemlik ilçesini temsilen katılmış oldukları Bursa Botanik Park’taki Bursa Okullar Arası  Kros Yarışması’nda takım  olarak BİRİNCİ oldular. Bursa’da yapılacak olan grup finallerinde Bursa ilimizi temsil edecekler.

Gurur duyduk! Gerek  Çınar Orta Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni Adem ÇOLAK, gerekse takım antrenörü Burhan GÜMÜŞ “Özellikle kros yarışmalarının zorlu geçtiğini, çünkü; yarıştıkları okul takımlarındaki öğrencilerin kulüp sporcuları oldukları ve bu nedenle her türlü maddi imkana sahip olduklarını, fakat kendilerinin ise bir çok maddi imkansızlıklara rağmen sporcu öğrencilerinin azmi ve okul idaresinin destekleri ile böyle bir başarıyı elde ettiklerini ve bu başarıyı kazanmanın da kızlarımız okulumuz ve Gemlik ilçesi açısından çok büyük bir kazanım olduğunu ve bu başarıyı daha ileriye taşıyabilmek için büyüklerimizden gerekli desteği bekliyoruz” dedi.

Okul Müdürü İlkay ERDEM de, öğrencilerin bu başarısından büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek onları tebrik etti.  Bursa’mızı ve İlçemizi en iyi bir şekilde temsil edeceklerine inancının tam olduğunu ifade etti.
 

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.