BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye´nin Markaları Gemlik´in Çocuklarını Giydiriyor

Birleşmiş Markalar Derneğinin  ‘’Türkiye’nin markaları Türkiye’nin çocuklarını giydiriyor’’ Projesi  çerçevesinde ilçemiz okullarına gelen 350 çift bot, 350 adet monttan oluşan giyecek yardım kolileri İlçe Kaymakamı  Cahit IŞIK,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet DURAN tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere Koza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen törenle okul müdürlerine teslim edildi.
Türkiye´nin Markaları Gemlik´in Çocuklarını Giydiriyor

Proje çerçevesinde ihtiyaç sahibi öğrenciler okullar tarafından önceden tespit edilip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü aracığıyla Kaymakamlığa bildirilmiş, Kaymakamlık tarafından proje çerçevesinde talep edilen giysiler koliler halinde, İlçemiz okullarından Koza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne indirilen yardım kolileri düzenlenen törenle Okul müdürlerine teslim edildi.

Törende bir konuşma yapan İlçe Kaymakamı Cahit IŞIK, Birleşmiş Markalar Derneği ne uyguladıkları projeden dolayı teşekkür ederken, projenin çok güzel ve yerinde bir proje olduğunu belirterek, bu kış günlerinde ivedilikle yardımların öğrencilere dağıtılmasının önemini vurguladı ve bu projenin uygulanmasında emeği geçen başta okul yöneticileri olmak üzere diğer tüm çalışanları kutladı. Törenin sonunda İlçe Kaymakamı Cahit IŞIK ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet DURAN tarafından koliler İlçemizde görev yapan ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim okul müdürlerine teslim edildi.

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.