BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Değer Ödülleri

Gemlik Atatepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bir kez daha ilçemizin gururu oldu. Milli Eğitim Bakanlığı ve Ensar Vakfının bu yıl 4.sünü düzenlediği "Türkiye Değer Ödülleri" yarışmasına kısa film, resim ve afiş tasarımı alanında katılan okul, yarışmanın ilk ayağından 3 dalda birincilik alarak ilçemizi temsil hakkı kazandı.
Türkiye Değer Ödülleri

Bursa il kısa film hazırlama ve Resim dallarında ayrı ayrı birincilik kazanan Gemlik temsilcisi, Afis tasarımı dalında da bursa 3.´sü olarak hem finale katılma hakkı kazandı, hem de ilçemize büyük bir başarı yaşattı.

Atatepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak yarışmaya ilçemizin salı pazarında çektiği ve yardımlaşmayı anlatan kısa film ile katılmıştı. İlçemizde yaşayan ünlü Yeşilçam oyuncusu Eşref Kolçak da filmde rol alarak katkıda bulunmuştu.

Okul müdürü Hasan Hüseyin Cesur elde edilen bu başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getirirken emeği geçen öğretmenler Hilal Peker, Ebru Ceylan Yaşar ve Kemal İyidoğan ile öğrencileri kutladı. Ayrıca kısa film çalışmasında yardımlarını esirgemeyen Sayın Mehmet Taşpınar’a, ilçemiz Toplum Destekli Polis Ekibine ve Yeşilçam’ın ünlü emektar oyuncusu Sayın Eşref Kolçak’a teşekkürlerini belirtti.

Dereceye giren öğrenciler:

Kısa film: Cansu Çalışkan il 1. Si

Resim: İbrahim Güneş il 1. Si

 Afiş: Yasemin Ezgi Yıldız il 3. süDemirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.