BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG Deneme Sınavı Yapıldı

TEOG Deneme Sınavı Yapıldı

Gemlik Belediyesi, YGS’den sonra TEOG sınavları öncesinde de öğrencilere önemli bir hizmet verdi. Gemlikli öğrencilerin sınavlarda daha da başarılı olmasını hedefleyen Gemlik Belediyesi, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü öncülüğünde bir deneme sınavı daha gerçekleştirdi. Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa yapılan TEOG sınavları öncesi deneme sınavına ilçedeki 19 okulda toplam 1399 8. Sınıf öğrencisi katıldı.

Milli Eğitim Şube Müdürü Necati Gül ve Gemlik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hüseyin Turhan, deneme sınavına katılan öğrencileri ziyaret ederek, başarı dileklerinde bulundular. Gemlik Belediyesi olarak, Belediye Başkanı Refik Yılmaz ve Başkan yardımcıları öncülüğünde destek, hizmet ve yatırımların devam edeceğini vurgulayan Hüseyin Turhan, “YGS sınavları öncesinde de öğrencilerimize deneme sınavı yaptık. Bu örnek projeyi siz 8. Sınıf öğrencilerine de uygulamaktan mutluluk duyuyoruz. Çocuklar ve gençler bizlerin geleceğidir. Gemlik Belediyesi olarak geleceğimize yatırım yapmaktan onur duyuyoruz. Hem deneme sınavında hem de TEOG sınavlarında başarılar diliyorum” dedi.

Milli Eğitim Şube Müdürü Necati Gül’de öğrencilere başarı dileklerini ileterek, Belediye Başkanı Refik Yılmaz ve ekibine teşekkür etti.

 

24-03-201724-03-2017

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.