BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaokullar Arası Futbol Turnuvası Sona Erdi

Ortaokullar Arası Futbol Turnuvası Sona Erdi

Gemlik Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Gençlik Vakfı Gemlik Temsilciliğinin organize ettiği Ortaokullar Arası Futbol Turnuvası sona erdi. 16 okulun katıldığı turnuvada, Körfez Ortaokulu şampiyon oldu. 15 gün süren ve zorlu maçların yapıldığı turnuvada ikinciliği Ali Kütük Ortaokulu, üçüncülüğü de Lale Kemal Kılıç Ortaokulu elde etti. Bursa Büyükşehir Belediyesi Suni Çim Saha Tesislerinde oynanan karşılaşmalar sonunda finalist takımlara Bisiklet, üçüncü olan takımada Konya gezisi armağan edildi.

Coşkulu geçen şampiyonluk kutlaması törenlerine Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Duran,Milli Eğitim Şube Müdürleri, TÜGVA Gemlik Temsilcisi İbrahim Gör, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. TÜGVA Gemlik Temsilcisi İbrahim Gör, gençlere en kısa ve en faydalı yollardan ulaşmak adına, sportif, kültürel, sanatsal ve gezi programlarıyla hizmet vermeyi sürdüreceklerini açıkladı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Duran’a da teşekkür eden İbrahim Gör, turnuvaya katılan tüm takımları şampiyon olarak gördüklerini sözlerine ekledi.

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’da spora ve sporcuya yönelik tesisleşme, yatırım, hizmet ve desteklerin artarak devam edeceğini anlatarak, turnuvaya katılan tüm okullara, öğrencilere, öğretmenlere ve velileri ile idarecilerine teşekkür etti.

 

29-05-201729-05-2017

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.