BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul ve Kurum Müdürleri Mesleki Eğitim Merkezinde Toplandı

İlçe Kaymakamı Sayın Cahit IŞIK başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürü, Şube Müdürleri ve tüm okul müdürlerinin katılımı ile Gemlik Mesleki Eğitim Merkezi’nde toplantı yapıldı.
Okul ve Kurum Müdürleri Mesleki Eğitim Merkezinde Toplandı

Toplantıda “Günümüzde Mesleki Eğitimin İşlerliği ve Gerekliliği”  ile Gemlik Mesleki Eğitim Merkezi’nin tanıtımı Merkez Müdürü Nevzat DURGUTLU tarafından yapıldı. Ayrıca toplantıda 3 Haziran itibarı ile sona eren Eğitim Şenlikleri’nin değerlendirmesi ve Yaz Okulları’nın iş ve işlemleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet DURAN tarafından yapıldı.

Kaymakam Sayın Cahit IŞIK, Mesleki Eğitimin günümüz şartlarında çok gerekli olduğunu, Örgün Eğitim’in dışına değişik sebeplerle çıkan öğrencilerin Mesleki Eğitim (Çıraklık Eğitimi) sistemine dâhil edilmesi için gerekli çalışmaların yoğun olarak yapılması gerektiğini ifade etti. Ayrıca kurumda yapılan fiziksel değişiklikler için başta Merkez Müdürü Nevzat DURGUTLU olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

06-06-2016

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.