BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Sporları Etkinlikleri Kapsamında Yapılan Atletizm Müsabakaları Sonuçlandı

Okul Sporları Etkinlikleri Kapsamında Yapılan Atletizm Müsabakaları Sonuçlandı

GENÇLER 100 M BİREYSEL YARIŞLAR (KIZLAR)

1.

Semanur EREN

Koza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2.

İdil Yaren BAYRAK

Celal Bayar Anadolu Lisesi

3.

Ruken YELER

Koza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

4.

Beyzanur KOÇ

Celal Bayar Anadolu Lisesi

GENÇLER 100 M BİREYSEL YARIŞLAR (ERKEKLER)

1.

Soner YAVUZ

Umurbey Celal Bayar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2.

Bora SÜTÇÜ

Gemlik Gemport Anadolu Lisesi

3.

Serhat BEKTAŞ

Gemlik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

4.

Resul YILDIRIM

Celal Bayar Anadolu Lisesi

KÜÇÜKLER 100 M BİREYSEL YARIŞLAR (KIZLAR)

1.

Fatma ULUTAŞ

Gazi İlkokulu

2.

Hilal BALCI

Roda Anadolu İmam Hatip Lisesi

3.

Elif TARIM

Roda Anadolu İmam Hatip Lisesi

4.

Saliha KARSLI

Çınar Ortaokulu

KÜÇÜKLER 100 M BİREYSEL YARIŞLAR (ERKEKLER)

1.

Kazım ÖZDEMİR

Çınar Ortaokulu

2.

Berat Enes ÖZBER

Körfez Ortaokulu

3.

Arda YAŞAR

Körfez Ortaokulu

4.

Reyhan BARNEVİ

Ali Kütük Ortaokulu

GENÇLER BAYRAK YARIŞMASI TAKIM OLARAK (KIZLAR)

1.

Celal Bayar Anadolu Lisesi

2.

Koza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3.

Atatepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

4.

Umurbey Celal Bayar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

KÜÇÜKLER BAYRAK YARIŞMASI TAKIM OLARAK (KIZLAR)

1.

Roda Anadolu İmam Hatip Lisesi

2.

Lale Kemal Kılıç Ortaokulu

3.

Körfez Ortaokulu

4.

Ali Kütük Ortaokulu

KÜÇÜKLER BAYRAK YARIŞMASI TAKIM OLARAK (ERKEKLER)

1.

Körfez Ortaokulu

2.

Lale Kemal Kılıç Ortaokulu

3.

Gemlik Anadolu İmam Hatip Lisesi

4.

Ali Kütük Ortaokulu

YILDIZLAR BAYRAK YARIŞMASI (KIZLAR)

1.

Çınar Ortaokulu

2.

Körfez Ortaokulu

3.

Ali Kütük Ortaokulu

4.

Lale Kemal Kılıç Ortaokulu

YILDIZLAR BAYRAK YARIŞMASI (ERKEKLER)

1.

Ali Kütük Ortaokulu

2.

T.S.O. Gazi İlkokulu

3.

Roda Anadolu İmam Hatip Lisesi

4.

Körfez Ortaokulu

KÜÇÜKLER FIRLATMA TOPU(KIZLAR)

1.

Hilal BAĞCI

Roda Anadolu İmam Hatip Lisesi

2.

Mine İPEK

Lale Kemal Kılıç Ortaokulu

3.

Elif TARIM

Roda Anadolu İmam Hatip Lisesi

4.

Neslihan COŞKUN

Roda Anadolu İmam Hatip Lisesi

KÜÇÜKLER FIRLATMA TOPU(ERKEKLER)

1.

Fatih TUNA

Roda Anadolu İmam Hatip Lisesi

2.

Kadir ÇAKMAK

Çınar Ortaokulu

3.

İbrahim ESAB

Gazi İlkokulu

4.

Ümit KIZILALTUN

Lale Kemal Kılıç Ortaokulu

YILDIZLAR FIRLATMA TOPU(KIZLAR)

1.

Sedanur AKTAŞ

Roda Anadolu İmam Hatip Lisesi

2.

Firdevs GÜNGÖR

Gazi İlkokulu

3.

İrem SERDAR

Lale Kemal Kılıç Ortaokulu

4.

Rabia DOĞA

Borusan Ortaokulu

YILDIZLAR FIRLATMA TOPU(ERKEKLER)

1.

Sercan OKUMUŞ

Roda Anadolu İmam Hatip Lisesi

2.

Reşitcan SAKIN

Roda Anadolu İmam Hatip Lisesi

3.

Onur KÖSE

Ali Kütük Ortaokulu

4.

İlker ÇELİK

Borusan Ortaokulu

GENÇLER GÜLLE ATMA (KIZLAR)

1.

Ruken YELER

Koza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2.

Nisan KAĞNICI

Celal Bayar Anadolu Lisesi

3.

Kardelen ÖZ

Atatepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

4.

Gamze KALHAN

Atatepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

GENÇLER GÜLLE ATMA (ERKEKLER)

1.

Muhammed ALPARSLAN

Gemlik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2.

Nurullah Emre ÖZAYDIN

Celal Bayar Anadolu Lisesi

3.

Cavit SAMANLI

Gemlik Gemport Anadolu Lisesi

4.

Bedri DEĞER

Gemlik Gemport Anadolu Lisesi

 

 

 

 

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.