BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürleriyle Yeni Eğitim Öğretim Yılına Hazırlık Toplantısı

Gemlik Kaymakamı Mustafa ALTINTAŞ,  2015-2016 Eğitim Öğretim yılının açılmasına kısa bir süre kala, Gemlik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet DURAN, Şube Müdürleri Burhan İNAN ve Alirıza ATLI ve okul müdürleriyle bir araya geldi. 
Okul Müdürleriyle Yeni Eğitim Öğretim Yılına Hazırlık Toplantısı

Mehmet DURAN yaptığı konuşmada, ilçemizin eğitim durumu hakkında bilgi verdi. İlçemize yeni atanan Kaymakam Mustafa ALTINTAŞ, 2015-2016 eğitim ve öğretim yılının başlamasına az bir zaman kala, okul müdürleriyle yaptığı toplantıda, müdürlerle tanıştı. Kaymakam yeni eğitim öğretim döneminde öğrencilerin huzurlu, sağlıklı bir ortamda eğitim öğretim görmesi için alınacak önlemeleri görüştü, okul müdürlerinden bilgi aldı.

Kaymakam Mustafa ALTINTAŞ, okul müdürlerinden okullar açılmadan önce, okul binaları ve sosyal tesislerin hazır hale getirilmesi, fiziki şartların iyileştirilmesi, bakım onarımların yapılması, tesisatların gözden geçirilmesi,  eğitimde gerekli malzemelerin ve okul araç gereçlerinin eksiklerinin giderilmesini istedi. 

Birlikte yenilen öğle yemeğinin ardından sonra Kaymakam Altıntaş, okul müdürlerine yeni eğitim öğretim döneminde başarılar diledi.

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.