BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürleri Kurulu Toplantısı

2015/2016 Eğitim Öğretim Yılı II. Dönem Başı "Okul Müdürleri Kurulu Toplantısı" Cumhuriyet İlkokulunda Yapıldı.
Okul Müdürleri Kurulu Toplantısı

İlçemiz Kaymakamı Sayın Cahit IŞIK’ ın da katılımıyla 2015-2016 Öğretim yılı II. Dönem başı “Okul Müdürleri Kurulu Toplantısı” Cumhuriyet İlkokulunda yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü,Şube Müdürleri ve tüm okul müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda bir konuşma yapan Gemlik Kaymakamı Sayın Cahit IŞIK; 2015-2016 Öğretim yılının I. Dönemin başarılı ve sorunsuz bir şekilde geçirildiğini,II. Dönemin de  hayırlı uğurlu olmasını ve başarılı bir şekilde geçirilmesi dileklerinde bulunarak,İlçemizdeki eğitim kalitesinin her geçen gün daha da yükseltilmesi için tüm okul müdürlerinin özveri içerisinde çalışmaları gerektiğini söyledi.Kaymakamlık olarak eğitim konusunda her zaman hassasiyet gösterdiklerini,tüm tedbirlerin alınarak 8 Şubat Pazartesi günü II. Döneme hazır bir şekilde  başlanılacağını belirtti.

 

II. Dönemin değerlendirilmesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet DURAN tarafından yapıldı. Eğitimde İlçe olarak özellikle derslik noktasında oldukça iyi bir durumda bulunulduğunu, fiziki anlamda eksikliklerin azaldığını, bundan sonra başarıya odaklandıklarını belirterek okul ve kurum müdürlerine yeni dönemde daha çok çalışarak nitelikli bir dönem beklediklerini ifade etti. Gündemdeki diğer konuların görüşülmesi tamamlanarak toplantı iyi dilek temennileriyle sona erdi.

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.