BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Masa Tenisinde Dostluk ve Kardeşlik

Gemlik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün işbirliğiyle, öğrencileri spora teşvik etmek amacıyla İlçemiz okulları arasında Ali Kütük Ortaokulu’nda masa tenisi turnuvası düzenlendi.
Masa Tenisinde Dostluk ve Kardeşlik

Okulların yoğun katılımıyla gerçekleştirilen turnuvada 120 sporcu yarıştı. Dostluk ve kardeşlik bağlarının pekiştiği turnuvada renkli görüntüler de ortaya çıktı Final müsabakasına İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet DURAN, Şube Müdürü Burhan İNAN ve okul müdürleri katıldı.

Turnuva final töreninde konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet DURAN spora verdikleri önemi bir kez daha vurgulayarak, sporun öğrencilerin akademik yaşantılarını pozitif yönde etkileyen çok önemli bir unsur olduğunu da ifade etti.Turnuvaya katılan öğrencilere, öğretmenlere ve ev sahipliğini üstlenen Ali Kütük Ortaokulu İdareci ve Beden Eğitimi öğretmenlerine teşekkür etti. Turnuvanın birincilerine ödülleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında düzenlenecek olan spor müsabakaları ödül töreninde takdim edileceği belirtildi.

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.