BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“LİSELİ GENÇLER”DEN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE DESTEK ZİYARETİ

10.12.2016 Cumartesi akşamı İstanbul’da polisimizi ülkemizin birlik ve beraberliğini  hedef alan menfur saldırı sonrası polis teşkilatımıza destek çığ gibi büyüyor. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet DURAN, Gemlik’te bulunan 13 lisenin öğrenci  temsilcileri ile birlikte İlçe Emniyet Müdürü Cafer GÜNDOĞDU’ya başsağlığı mesajı ve desteklerini iletmek üzere ziyarette bulundular
“LİSELİ GENÇLER”DEN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE  DESTEK ZİYARETİ

10.12.2016 Cumartesi akşamı İstanbul’da polisimizi ülkemizin birlik ve beraberliğini  hedef alan menfur saldırı sonrası polis teşkilatımıza destek çığ gibi büyüyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet DURAN, Gemlik’te bulunan 13 lisenin öğrenci  temsilcileri ile birlikte İlçe Emniyet Müdürü Cafer GÜNDOĞDU’ya başsağlığı mesajı ve desteklerini iletmek üzere ziyarette bulundular. Ziyarette Mehmet DURAN, başta polisimize karşı canice işlenmiş bu olayı lanetlediklerini, her zaman Türk Polisinin yanında olduklarını, bu süreçte gençler olarak toplumda sevgi tohumunun yeşermesi için sorumluluk almanın önemli olduğunu; bu ülkeye hep birlikte sahip çıkmamız ve  yek vücut  olarak kenetlenmemiz gerektiğini belirtti.

“Emniyet Müdürü Cafer GÜNDOĞDU ise, ziyaretten dolayı çok duygulandığını belirterek; “siz gençlerin her zaman yanımızda olduğunuzu biliyoruz, bunu bugün de gösterdiniz. Biz sizler için şehit olmayı göze alarak bu mesleğe başladık. Sizin bu duyarlılığınız işimizi daha da severek, daha da coşkuyla yapmamıza neden oluyor. Sizlerle birlikte bu ülkeye sahip çıkacağız. Bu ülke için çalışacağız, bu olaylar bizleri asla yıldıramayacak ve hainler hedeflerine ulaşamayacaklardır.” dedi.

Okulların öğrenci temsilcileri de her zaman birlik ve beraberlik içinde yaşayacaklarını ve bu ülke için canlarını feda ederek çalışan tüm polislere şükranlarını sunduklarını, şehitlere rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı ve sabırlar dilediklerini ifade ettiler.

Ziyaret, Gemlik Anadolu İmam Hatip Lisesi “hafız” öğrencilerinin okumuş oldukları Kur’an-ı Kerim hatmi ve okunmuş olan 1000 Yasin-i Şerifin duası yapılarak sona erdi.

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.