BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurtul İlk ve Ortaokulunda Yıl Sonu Etkinlikleri

Kurtul ilk/ortaokulunda düzenlenen yılsonu etkinliği Kaymakamımız Sayın Cahit Işık, Belediye Başkanımız Sayın Refik Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Duran, okul müdürleri veli ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi. 
Kurtul İlk ve Ortaokulunda Yıl Sonu Etkinlikleri

Fen ve Teknoloji dersinde öğrenciler tarafından hazırlanan projelerin okul bahçesinde sunumu yapıldı. Bu sunuma katılımcılar büyük ilgi gösterdi. İlçe Kaymakamı Sayın Cahit Işık ve Belediye Başkanı Sayın Refik Yılmaz öğrencilerin projelerini tek tek inceleyerek beğenilerini dile getirdi. Daha sonra yılsonu etkinlikleri kapsamında düzenlenen program için, konferans salonuna geçildi. Okul müdürü Serkan Kaynak programın açılış konuşmasında öğrenciler tarafından hazırlanan çalışmaları sunmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi. Öğrencilerin yaptıkları çalışmalarla birebir ilgilenen öğretmenlere ve Kurtul deyince akla ilk gelen enginar dolmasını hazırlanmayan velilere teşekkürlerini belirtti.

Programda öğrencilerin şiir dinletisi, koro çalışması ve dans gösterisi büyük beğeni topladı.

İlçe Kaymakamı Sayın Cahit Işık yaptığı konuşmada bu çalışmaların kendisini çok mutlu ettiğini, öğrencilerin yetişmesinde bu gibi faaliyetlerin son derece önemli olduğunu, çocukların sorumluluk bilinçlerinin geliştiğini ifade etti.

Program sonunda misafirlere Kurtul köyünün simgesi olan enginar dolması ikram edildi.

27-05-201627-05-2016

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.