BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Koza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Anlamlı Etkinlik

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalik Gününde Koza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Anlamlı Etkinlik
Koza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Anlamlı Etkinlik

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü nedeniyle Koza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alan öğrencileri Türkiye genelinde düzenlenen  ´´Otizme Mavi Işık Yak ´´ Kampanyasına destek verdiler ve okulu mavi ışıkla aydınlatarak ; ´´Otizmin Farkındayız, Onların Yanındayız´´ dediler. Alan Öğretmenleri ile birlikte mavi tişörtler giyip okullarını mavi balonlarla süsleyen öğrenciler, okul panolarına ve merdivenlerine yazmış oldukları sloganlarla otizme dikkat çekmeyi başardılar.

 

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Burhan İNAN, Necat GÜL ile Gemlik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hüseyin ER, Aatepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hasan Hüseyin CESUR, günün anlamı ile ilgili yapılan öğrencilerin çalışmalarını beğeniyle izlediler. Okul Müdürü Rahmi ŞAFAK yapmış oldukları kampanyadan dolayı tüm alan öğretmenlerine ve öğrencilerine teşekkür etti. Bu tür faaliyetlerin devamını beklediklerini vurguladı.

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.