BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Öğrenci Meclisi Kaymakamlık Ziyareti

14 Mayıs Perşembe günü İlçe Öğrenci Meclisi Başkanı Emir KAYA, Başkan Yardımcısı Yunus Hakan EKİNCİ, Meclis Katibi Ayşenur BAYRAKTAR ve Komisyon Başkanları Yasin ŞİŞECİ ve Damla ÇUKUR olmak üzere ilçe öğrenci meclisi ziyaretlerine devam ediyor.
İlçe Öğrenci Meclisi Kaymakamlık Ziyareti

Gemlik Kaymakamımız Sayın Cahit IŞIK’ı ziyaret eden öğrenci meclisi yeni başlattıkları “Yardım Eli” kampanyası ile ilgili Sayın Cahit IŞIK’tan görüş ve önerilerini aldıktan sonra desteklerini beklediklerini dile getirirken, kampanyanın hem ihtiyacı olanlara hem de öğrencilerin bilinçlenmesi adına faydalı olacağını dile getirdi. Bunun yanı sıra sosyal öğrenci meclisimiz sosyal ve kültürel etkinliklerde de destek beklediklerini dile getirdi. Sayın Kaymakamımız Cahit IŞIK’ın öğrencilere öğütleriyle görüşme sonra erdi.

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.