BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hepsi Güzel Okudu

12 Mart İstiklâl Marşı´nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Etkinlikleri Kapsamında ilçemiz liseler arası İstiklal Marşını en güzel okuma yarışması düzenlendi.
Hepsi Güzel Okudu

Gemlik Celal Bayar Anadolu Lisesinde düzenlenen yarışmaya 9 lise katıldı.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Rıza Atlı, Gemlik Celal Bayar Anadolu Lisesi Müdürü Kamil Beki, Atatepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hasan Hüseyin Cesur, Celal Bayar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürü Yunus Emre Ünsal, Gemlik Lisesi Müdür Yardımcısı Şuayb Serdaroğlu, Koza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Zeki Yaslaş´ın, öğretmenlerin ve çok sayıda öğrencinin takip ettiği yarışmada yarışmacı öğrenciler İstiklal Marşının 10 kıtasını ezbere okudular.

Yarışmaya ilçemizdeki liselerden Ayşe Aktaş, Songül Küçük, Ayşe Bilhan, Safanur Bol, Bilal Dilli, Rabia Ünal, Ayşenur Çelik, Elif Kafa ve Mesut Çırak adlı öğrenciler katıldı.

Müzik öğretmeni Sibel ALAGÖZ ve Türkçe Öğretmenleri, Ayşegül Bilen, Sümeyye Yalçın, Onur Çetinkaya, Sinan Helvacı´dan oluşan jüri heyetinin yaptığı değerlendirme sonucu Gemlik Celal Bayar Anadolu Lisesi öğrencisi Safa Nur Bol 98 puanla birinci olurken, Gemlik Anadolu Lisesi öğrencisi Mesut Çırak 89 puanla ikinci ve Hisar Anadolu Lisesi öğrencisi Ayşenur Çelik 87 puanla üçüncü oldu.                                                                                                          

Heyecanlı ve duygulu anlara sahne olan yarışmada sonunda İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Alirıza Atlı bütün öğrencileri tebrik ederek kutladı.

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.