BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gıda Kermesinde Dayanışma ve Kaynaşma Çoşkusu

Şehit Cemal İlkokulu Okul Aile Birliği tarafından 04-05/03/2015 tarihlerinde bütün velilerin katkılarıyla Gıda Kermesi düzenlendi. Kermese 200 veli 350 öğrenci katıldı. Şehit Cemal İlkokulunda yapılan bu kermesle okul, öğretmen, veli ve öğrenci arasında birliktelik, kaynaşma, sosyal dayanışma ve eğitim-öğretim hizmetlerine katkı sağlanması amaçlandı. 
Gıda Kermesinde Dayanışma ve Kaynaşma Çoşkusu

Kermese İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet DURAN, Şube Müdürleri Burhan İNAN ve Necat GÜL de katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet DURAN tarafından kermesin açılışı gerçekleştirildi.

Mehmet DURAN yaptığı konuşmada; Okulun öğretmen, öğrenci ve velilerini, özellikle de Şehit Cemal İlkokulunun Okul Aile Birliği Başkanı Nezahat ASLANTAY´ ı, yönetimini ve  okul personeli adına Okul Müdürü Hasan Gün’ü, bu kermesin coşku dolu, sevgi dolu, heyecan dolu organizasyonunda gösterdikleri özveri nedeniyle  tebrik etti.  Bu güzel etkinliğin anısına veliler adına Okul Aile Birliği Başkanına ve Okul Müdürü Hasan Gün’e Türk Bayrağı ile Gemlik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün arması takdim edildi.

 

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.