BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gemlik´te 92. Yıl Çoşkusu

Cumhuriyetimizin  92. Yıldönümü tüm yurtta ve dış temsilciliklerimizde olduğu gibi Gemlik’te de coşkuyla kutlandı. 28 Ekim’de Atatürk Anıtına Çelenk sunumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törenler, 29 Ekim sabahı İskele Meydanı Festival alanında organize edilen etkinliklerle devam etti.
Gemlik´te 92. Yıl Çoşkusu

Gemlik Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Garnizon Komutanı Namık Kemal Çil ve Belediye Başkanı Refik Yılmaz, önce halkın, öğrenci ve öğretmenlerle birlikte askerlerin bayramını kutladı. Selamlama törenini Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı takip etti. Halk Oyunları gösterileri, şiir ve kompozisyonlarla renklenen günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Kaymakam Mustafa Altıntaş yaptı. Buradaki törenler Cumhuriyet Bayramı organizasyon ve yarışmalarında dereceye girenlere ödüllerinin verilmesiyle devam etti. Kaymakam Mustafa Altıntaş, Garnizon Komutanı Namık Kemal Çil ve Belediye Başkanı Refik Yılmaz, dereceye giren öğrencilere ödül, madalya ve kupalarını vererek hatıra fotoğrafı çektirdiler.


Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.