BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GEMLİK ZÜBEYDE HANIM ANAOKULU DEĞERLERİMİ SEVİYOR, ONLARLA BÜYÜYORUM” PROJESİ TANITILDI

            Bursa genelinde uygulanan, “Değerlerimle Büyüyorum” projesi kapsamında, Gemlik Zübeyde Hanım Ana Okulunda organize edilen etkinlikte, protokole proje tanıtıldı.            
GEMLİK ZÜBEYDE HANIM ANAOKULU DEĞERLERİMİ SEVİYOR, ONLARLA BÜYÜYORUM” PROJESİ TANITILDI

           Kaymakam Cahit IŞIK, Belediye Başkanı Av. Refik YILMAZ, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet AVCI, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arzu AYYILDIZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet DURAN, Emniyet Müdürü Ramiz ERÇETİN, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve Okul Müdürleri ve velilerin de katıldığı program, çeşitli gösterilerle renklenirken, Bursa ve Gemlik yöresi tatları tanıtıldı.  “Değerlerimi Seviyor, Onlarla Büyüyorum” projesinin tanıtım organizasyonunda konuşan Gemlik Zübeyde Hanım Anaokulu Okul Müdürü Şenel ÇAĞLAYAN, davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür etti. 

             Kaymakam Cahit IŞIK, Belediye Başkanı Refik YILMAZ , İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arzu AYYILDIZ ,İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet DURAN da, değerler projesinin eğitim ve öğretimin yanı sıra, insanlığa katkıları konusunda bilgiler verdiler. 

           Yaşam tecrübelerinden yola çıkarak minik öğrencilere ve velilerine hedefler de gösteren protokol üyeleri, okul yönetimi, öğretmenler ve öğrencileri de kutlamayı ihmal etmediler.

           Mehter, Çayda Çıra, Kına Gecesi ve Tavuk Alma Tiyatro gösterimi ile renklenen, şiirlerle beğeni toplayan etkinliğin finalinde, Bursa ve Gemlik Yöresi tatlar sergisi ilgi gördü. 

          Gemlik Zeytin Çeşitleri, Zeytinyağı, Zeytin Sabunu, Zeytin reçeli,ezmesi,salatası, Cevizli Lokum, Lokum  Şekeri, kestane şekeri, Köy Peyniri, köy ekmeği, Yumurta Dolması ve Zeytin Kolonyası tanıtımı sonrasında davetlilere kokteyl verildi. 

 

Degerler

DegerlerDegerler

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.