BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gemlik Scrabble Birinciliği Ödül Töreni

Scrabble İngilizce Kelime türetme yarışması sonuçlandı. Gemlik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Umurbey Celal Bayar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi koordinasyonunda ve ev sahipleğinde 3 gündür gerçekleşen liseler arası Scrabble yarışması finali nefes kesti. 
Gemlik Scrabble Birinciliği Ödül Töreni

Finale kalan 4 öğrenci kıyasıya mücadele ettiler. Umurbey Celal Bayar M.T.A.Lisesi 2 öğrencisi, Koza M.T.A.Lisesi 1 öğrencisi ve Atatepe M.T.A.Lisesi 1 öğrencisi finalde kıyasıya mücadele ettiler.  Müsabaka sonucunda Umurbey Celal Bayar Sağlık Meslek Lisesi 10. sınıf öğrencisi Aleyna DURU birinci olurken, Koza Kız meslek Lisesi 12. sınıf öğrencisi Eda TER ikinci , Umurbey Celal Bayar Sağlık Meslek Lisesi 9. sınıf öğrencisi Vahidenur ÇAKMAK  üçüncü oldu. Takım sıralamasında ise birinci yine Umurbey Celal Bayar Sağlık Meslek Lisesi olurken, İkinciliği Koza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, üçüncülüğü Atatepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, dördüncülüğü ise Gemlik Anadolu Lisesi kazandı.

Ödül törenine Gemlik Kaymakamı Cahit Işık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Duran, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Ahmet Adil TUNÇ, Umurbey Celal Bayar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Yunus Emre Ünsal ile idareciler ve öğretmenler katıldı.  

Dereceye giren 1.2. ve 3. ferdi birincilere Altın ödüllerini ve katılım belgelerini Gemlik Kaymakamı Cahit IŞIK verdi. Takım birinciliği plaketlerini Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Ahmet Adil TUNÇ, Takım İkinciliği Plaketlerini İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Duran, Takım üçüncülüğü plaketlerini  Umurbey Celal Bayar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Yunus Emre Ünsal, Takım dördüncülüğü plaketlerini Umurbey Celal Bayar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Harun ÖZDEMİR verdi.  Özverilerinden dolayı Okul Müdürü tarafından yazılan teşekkür belgelerini Gemlik Kaymakamı Cahit Işık, Umurbey Celal Bayar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmenleri Savaş Ilıcalı ve Elçin Kurt´a verdi.

Ödül Töreninde konuşma yapan Gemlik Kaymakamı Cahit Işık, öğrencilerimizin fırsatlar sunulduğunda her alanda başarılı olabileceklerini gösterdiklerini, evsahipliği yapan okul idarecilerine ve katılan ingilizce öğretmenlerine teşekkür ederken, başarı ve sosyal gelişimleri için her türlü imkanı sağlayan idarecilere ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Duran´ a teşekkür etti. İl birinciliği müsabakaları öncesinde iyi bir hazırlık olan "Scrabble" yarışmasında öğrencilerimizin il derecesi alacaklarına, Gemlik´i en iyi şekilde temsil edeceklerine inancının tam olduğunu söyledi.

 

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.