BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gemlik Celal Bayar Anadolu Lisesi İrlanda Gezisi

Gemlik Celal Bayar Anadolu Lisesi’nin 2013-2015 yılları arasında Almanya, İtalya ve İrlanda’yla ortak olarak yürüttüğü “Let’s Dance!Take a Chance:Good Vibrations on the European Dancefloor” adlı Avrupa Birliği Comenius Projesi’nin son ziyareti 26-30Nisan tarihleri arasında İrlanda’nın Dublin Şehrindeki Newpark Comprehensive School’a yapıldı.
Gemlik Celal Bayar Anadolu Lisesi İrlanda Gezisi

Ziyareti Okul Müdürü Kamil Beki,öğretmenler Nilhan Özcan,Gaye Ergül ve Arzu Altın refakatinde öğrenciler Melike Deniz Tekin, Murathan Fidan, Elif Kahya, Berkay İşler, Aylin Paksoy, Nergis Çelik ,Yavuz Melih Özgüven ve Emir Kaya gerçekleştirdiler.

Müzik ve dans temalı projenin bu aşamasında okulumuzun konusu olan iletişimi yansıtan bir tiyatro oyunu ve ardından geleneksel kına gecesi sergilendi. Hem oyun hem de diğer ülke öğrencilerinin de katılımıyla gerçekleştirilen kına gecesi büyük bir beğeni ve ilgi topladı. Fotoğraflar ve videolar hem sosyal medyada hem de projenin web sitesinde paylaşıldı.

Öğrenciler hem okulu, hem de çevreyi gezip farklı faaliyetlere katıldılar, yeni arkadaşlar edindiler, yeni bir kültür tanıdılar. Ayrıca onların eğitim sistemini de yakından görme fırsatı buldular. Tüm ülkelerin öğrencileri geziden çok memnun bir şekilde ayrıldılar.

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.