BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gemlik Anadolu Lisesi İzci İznik Gölü Kıyısına Kamp Kurdu

Gemlik Anadolu Lisesi İzci üniteleri liderleri Hasan İşgüder ve Ahmet Kara önderliğinde İznik gölü kıyısında 3 günlük kamp gerçekleştirdi.
Gemlik Anadolu Lisesi İzci İznik Gölü Kıyısına Kamp Kurdu

Toplam 33 izci öğrencinin katıldığı ve 3 gün süren kamp boyunca izcilere hava koşulları ve doğa koşulları karşısında güçlüklerle başa çıkabilmek için gerekli teorik ve pratik bilgiler verildi. Kamp sırasında yağan yağmur izcilerimiz tarafından olağan olaylar olarak kabul edilip yağmurlu ve rüzgârlı havalarda çadırın nasıl kurulması gerektiğini yaparak yaşayarak öğrendi.

İzci kamplarının olmazsa olmazı olan ateş gecesi etkinlikleri çerçevesinde İzcilerimiz geceye katılan konukların huzurunda Milli Egemenlik Konulu şiir, oratoryo, skeç ve etkinlikler gerçekleştirildi.

Kampın son gecesinde yapılan Ateş Gecesi etkinlikleri sırasında kamp müdürü Hasan İşgüder yaptığı konuşmada amaçlarının gençleri ‘  iyi karakterli, sağlıklı, becerikli insan yetiştirmek olduğunu ifade ederek ulaşım konusunda katkı sağlayan BORUSAN A.Ş’ye öğrenci velilerine ve koruyucu kurul üyesi Hüseyin GÖRAL’ katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.