BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Değerlerimi Seviyorum, Onlarla Büyüyorum" Projesi Tanıtıldı

Bursa genelinde uygulanan, “Değerlerimle Büyüyorum” projesi kapsamında, Gemlik Zübeyde Hanım Ana Okulun da organize edilen etkinlikte protokole proje tanıtıldı.


Kaymakam Cahit Işık, Belediye Baş kanı Refik Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Avcı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arzu Ayyıldız ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Duran ile Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin’in de katıldığı program, çeşitli gösterimlerle renklenirken, Bursa ve Gemlik yöresi tatları tanıtıldı.

“Değerlerimi Seviyor, Onlarla Büyüyorum” projesinin tanıtım organizasyonunda konuşan okul Müdürü Şenel Çağlayan, davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür etti. 

Kaymakam Cahit Işık, Belediye Başkanı Refik Yılmaz ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arzu Ayyıldız da, değerler projesinin eğitim ve öğretimin yanı sıra, insanlığa katkıları konusunda bilgiler verdiler. 

Yaşam tecrübelerin den yola çıkarak minik öğrencilere ve velilerine hedefler de gösteren protokol üyeleri, okul yönetimi, öğretmenler ve öğrencileri de kutlamayı ihmal etmediler.

Mehter, Çayda Çıra, Kına Gecesi ve Tavuk Alma Tiyatro gösterimi ile renklenen, şiirlerle beğeni toplayan etkinliğin finalinde, Bursa ve Gemlik Yöresi tatlar sergisi ilgi gördü. 

 

Gemlik Zeytin Çeşitleri, Zeytinyağı, Zeytin Sabunu, Cevizli Lokum, Lokum Şekeri, Köy Peyniri, Yumurta Dolması ve Zeytin Kolonyası tanıtımı sonrasında davetlilere kokteyl verildi. 

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.