BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cumhuriyet İlkokulunda Annelere Sertifika

Bu yıl yeni binasında eğitim ve öğretime başlayan Cumhuriyet İlkokulunda gerçekleştirilen 0-18 yaş aile eğitimine katılan velilere düzenlenen bir programla sertifikaları verildi.
Cumhuriyet İlkokulunda Annelere Sertifika

Programa Gemlik Kaymakamı Sayın Cahit IŞIK, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet AVCI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet DURAN,  Şube Müdürleri Burhan İNAN ve Necat GÜL ile  ilçemiz okul müdürleri katıldı.

Törende bir konuşma yapan Kaymakam Sayın Cahit IŞIK; “Bu konuya şahsen ben çok önem veriyorum. Bu eğitimi alan siz anneler çok şanslısınız. Çocuklarınıza bakış açınız değişiyor, tutum ve davranışlarınız pozitif anlamda değişiyor. Burada olan 24 velimizin yanı sıra bütün velilerimizin bu eğitimleri alması lazım ki, çocuklarımızı bilinçli ve farklı yetiştirebilelim. “ dedi ve sertifika almaya hak kazanan annelere törenle sertifikaları verildi.

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.