BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Batıdan Doğuya 100 Hikaye Kitabı

Ayşe Ziver Karataş İlkokulu 4/C sınıfından Van ili Muradiye ilçesi Balaklı Mezra köyü ilkokuluna 100 Hikaye Kitabı
Batıdan Doğuya 100 Hikaye Kitabı

Ayşe Ziver Karataş İlkokulu Değerler Eğitimi projesi kapsamında 4/C sınıfı öğrencileri kendi harçlıklarından ayırdıkları parayla satın aldıkları 100 hikâye kitabını Van ili Muradiye ilçesi Balaklı Mezra köyü ilkokuluna gönderdiler.

4/C sınıfı öğretmeni Fatma Tüfenkçioğlu Ünsal değerler eğitimi projesi kapsamında her ay öğrencilere bir değeri uygulamalı olarak kazandırma gayreti içerisinde olduklarını ifade ederek ‘Bu ay duyarlı olma değerimizi işledik ve öğrencilerim kendi harçlıklarından biriktirdikleri paralarla satın aldığımız 100 hikâye kitabını Balaklı Mezra köyü ilkokulunda okuyan kardeşlerimize hediye olarak gönderdik. Hikâye kitaplarına alan Balaklı İlkokulu öğrenci ve öğretmenleri de teşekkürlerini ifade ettiler. Ayrıca yine tamamen gönüllülük esası içerisinde İHH’nın yetim projesine de her ay katkı yapmaya devam ediyoruz. Çevremize duyarlı ve ihtiyaç sahiplerine yardım etmenin yanı sıra öğrencilerim yardım edebilme duygusu da kazanmış oluyorlar. Her birini tebrik ederim’ diye konuştu.

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.