BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ayşe Ziver Karataş İlkokulu 3-B sınıfından Muhteşem Gösteri

Ayşe Ziver Karataş İlkokulu öğrencileri sınıf öğretmenleri Gülistan Eşityıldız rehberliğinde muhteşem bir programa imza attılar.
Ayşe Ziver Karataş İlkokulu 3-B sınıfından Muhteşem Gösteri

Okul konferans salonunda gerçekleşen ve çok sayıda öğrenci velisinin de izlediği programda 3-B sınıfı öğrencilerinin göstermiş oldukları başarı, anne ve babalarını gururlandırırken salondan ki izleyiciler den de büyük alkış aldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşıyla başlayan programda öğrenciler çeşitli dans, halk oyunları ve pandomim gösterilerinin yanı sıra skeç, şiir ve keman dinletileriyle de izleyicilere unutulmaz anlar yaşattılar.

Çocuklarının sahnede göstermiş olduğu başarıyı büyük bir sevinç ve gururla izleyen anne ve babaların böylesi bir programı hazırlayan 3-B sınıfı öğretmeni Gülistan Yıldız´ı çiçek vererek teşekkürlerini sundular

Okul Müdür Yardımcısı İzzettin Duman böylesi programların öğrencilerin sosyal, kültürel ve sanatsal yanlarını geliştirmede büyük katkı sağladığını ve bunun en güzel örneğini de bu akşam yaşadıklarını belirterek 3-B sınıfı öğretmeni,   programı başarıyla gerçekleştiren öğrencileri ve geceye yoğun bir şekilde katılım gösteren velilerini kutladı.

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.