BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nden “AVRUPA’DA PAZARLAMA UYGULAMALARI” Adlı Avrupa Birliği Projesi

2014 yılı Teklif Çağrısı Döneminde Erasmus+ Bireylerin Öğrenme Hareketliliği Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği faaliyeti kapsamında Gemlik Atatepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Nilüfer Nur Hayati Kurtcan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanmış olan “Avrupa’da Pazarlama Uygulamaları” adlı proje kabul edilmiş ve desteklenmeye değer görülmüştür.
Atatepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nden “AVRUPA’DA PAZARLAMA UYGULAMALARI” Adlı Avrupa Birliği Projesi

 

Proje kapsamında 29 Mart-17 Nisan 2015 tarihleri arasında 10 öğrencimiz, Macaristan’ın Budapeşte kentinde 3 hafta sürecek olan eğitim ve staj faaliyetine katılacaktır. Projeye katılacak öğrenciler eğitim ve staj faaliyetlerinin dışında; pazarlama alanında faaliyet gösteren işletmelere ve bu alanda eğitim veren mesleki eğitim kurumlarına düzenlenecek teknik gezilerle uygulamaları yerinde görme imkanını da elde edeceklerdir.

Proje faaliyetleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Atatepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hasan Hüseyin CESUR; “Günümüzde pazarlama ve satış yönetimi gibi mesleklerin büyük önem kazanması, bu alanda nitelikli ve yabancı dil bilen eğitimli insan gücüne olan ihtiyacın her geçen gün artması bunun yanında öğrencilerimizin eğitim ve deneyim ihtiyaçlarının giderilmesi ile istihdam edilebilirliklerine katkı sağlanılması amacıyla bu proje başvurusu yapılmıştır.” dedi.

Ayrıca 2015 yılı Teklif Çağrısı Döneminde Erasmus+ Bireylerin Öğrenme Hareketliliği Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği faaliyeti kapsamında 45 öğrencimizi Almanya, Çek Cumhuriyeti ve Portekiz ülkelerinde eğitim ve staj yapma imkanını sağlayacak “Avrupa Deneyimi ile Profesyonelleşme ve Sürdürülebilirlik” isimli Proje Başvurusunda da sona gelindiğini ifade etti.

 

 

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.