BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ali Kütük Ortaokulu´nun Okulu Yaptıran Hayırseverle İstanbul´da Buluşması

Ali Kütük Ortaokulu 2013-2015 AB Comenius projesi kapsamında gerçekleştirdiği İstanbul ziyaretinde okulumuzu yaptıran Ali Kütük tarafından hem yurtdışından gelen öğretmen ve öğrencileri hem de Ali Kütük Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerini muhteşem bir yemekle ağırladı.
Ali Kütük Ortaokulu´nun Okulu Yaptıran Hayırseverle İstanbul´da Buluşması

Okulumuz Aile Birliği başkanı Maksude Coşkun, okulumuza verdiği emeklerinden dolayı hayırsevere plaket takdim etti.

Hem yabancı hem Türk öğrencilerle bir süre sohbet eden Ali Kütük bu projede emeği geçen öğretmenlerimiz Canan KARADERE ve Hatice YAMAN’ a çok teşekkür etti ve bu tür projelerin Türkiye için böyle bir zamanda çok önemli olduğunu; bütün dünyada savaşlar yaşanırken barışı temsil etmenin önemini vurguladı. Bu projenin kendisini çok gururlandırdığını belirterek, bundan sonraki projelerde yardımını asla esirgemeyeceğini belirterek öğrenci ve öğretmenlerle bol bol sohbet ederek fotoğraflar çektirdi.

 

Şu anda da Kastamonu’nun Çatalzeytin ilçesinde bir lise için kollarını sıvadığını ifade ederek, misafirlerine veda etti.

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.