BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ali Kütük Ortaokulu Öğretmenleri İspanya´dan Döndü

Ali Kütük Ortaokulu proje sorumlusu öğretmenleri Canan Karadere ve Hatice Yaman 2013-2015 "The Bridges Speaking the Same Language" "Aynı Dili Konuşan Köprüler" Avrupa Birliği Comenius Projesi kapsamında İspanya´nın Viladecavalls şehrindeki öğretmen proje değerlendirme toplantısına katıldı.
Ali Kütük Ortaokulu Öğretmenleri İspanya´dan Döndü

Yapılan toplantıda projenin 2 yıllık uygulanması ve planlanan hedeflerle ilgili geniş çaplı bir değerlendirme yapıldı.Bunun yanında proje final raporuyla ilgili olarak da bilgi alışverişinde bulunuldu.  

Bilindiği üzere Ali Kütük Ortaokulu 2 yıl süresince ortakları İspanya, Fransa ve İtalya ile bu projeyi layıkıyla yürütmüştür. Bu süre boyunca İspanya, Fransa ve İtalya´ya olmak üzere 3 öğrenci hareketliliği yapmış ve birincisi İtalya´nın Borgomanero şehrine , ikincisi de İspanya´nın Viladecavalls şehrinde gerçekleşti.  

Ali Kütük Ortaokulu Müdürü Faruk Şaşmaz okullarının Avrupa Birliği Comenius Projesip projesi kapsamındaki çalışmalarının  önümüzdeki aylarda da süreceği ifade etti.  

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.