BURSA GEMLİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aday Öğretmenlerimizin Bursa Gezisi

Aday Öğretmenlerimizin “Tarih ve Medeniyet Şehri Bursa” Gezisi
Aday Öğretmenlerimizin Bursa Gezisi

İlçemizde bulunan Aday Öğretmenlerimiz okul dışı etkinlikler kapsamında Gemlik Belediyesinin desteği ile Bursa’nın tarihi ve kültürünü tanıtıcı gezi gerçekleştirdiler. Aday Öğretmenler ilçe koordinatörü Adnan ULUĞ ve Emekli Öğretmen Naci PEHLİVAN’ın rehberliğinde gerçekleştirilen gezi; Tophane’den başlayarak Pınarbaşı, Muradiye, Çekirge güzergâhını öğleye kadar sürdü. Öğle yemeği için Nilüfer Havva Aslanoba Otelcilik ve Uygulama Okulunda okul tanıtımı ve dinlenmeden sonra Yeşil Türbe, Emir Sultan Türbesi ve tarihî Ördekli Kültür Merkezi ile tamamlanıp İlçemize dönüş yapıldı.

Gezi ile ilgili notlar tutan, broşürler alan aday öğretmenlerimiz bu gezinin çok verimli ve başarılı geçtiğini, kendileri için çok önemli bilgi ve deneyimler elde ettiklerini, bu geziyi hayatları boyunca unutmayacaklarını, gittikleri görev yerlerinde Bursa’yı öğrencilerine özellikle anlatacaklarını dile getirdiler.

12-04-2016

Demirsubaşı Mah. İskele Cad. No11 Gemlik Hükümet Konağı 2. kat 16600 Gemlik / Bursa - 0(224) 513 1174 0(224) 513 1196 0(224)513 4970

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.